Kadromuz

Kurucu Temsilcisi / Genel Müdür

Anaokulu

Hatice AŞIK
Hatice AŞIK
Anaokulu Müdürü
Betül İLHAN
Betül İLHAN
Anaokulu - 5 Yaş
Ece MİRZEN
Ece MİRZEN
Anaokulu - 4 Yaş
Asena Mercan
Asena Mercan
Anaokulu - 3 Yaş
Büşra KÜÇÜKGÖKSEL
Büşra KÜÇÜKGÖKSEL
Anaokulu - 3 Yaş
Türkan DÖNER
Türkan DÖNER
Anaokulu - 4 Yaş
Seren UZUNERDEN
Seren UZUNERDEN
Anaokulu - 4 Yaş
Sevcan KAYTANLI AKÇA
Sevcan KAYTANLI AKÇA
Anaokulu - 5 Yaş
Şebnem Başak SAVAŞÇI
Şebnem Başak SAVAŞÇI
Anaokulu - 5 Yaş
Duhan Tunahan ÇAKIR
Duhan Tunahan ÇAKIR
Yardımcı Öğretmen
Gamze YÜRÜK
Gamze YÜRÜK
Yardımcı Öğretmen
Sena AYDINLI
Sena AYDINLI
Yardımcı Öğretmen

Anaokulu Branş

Huriye Özge BİRGÜN
Huriye Özge BİRGÜN
Bilişim Teknolojileri
Selen İNAN
Selen İNAN
Drama - Dans
Özge ÖZALP
Özge ÖZALP
Reh. ve Psiko. Danışmanlık
Eslem GÜLÜMSER
Eslem GÜLÜMSER
Görsel Sanatlar
Nilay ARIKAN
Nilay ARIKAN
Yabancı Dil
Batuhan KILIÇ
Batuhan KILIÇ
Yabancı Dil

İlkokul

Onur EMRE
Onur EMRE
İlkokul Müdürü

İlkokul Branş

Arife Tali
Arife Tali
Yabancı Dil
Gökçe AKSAKAL
Gökçe AKSAKAL
Yabancı Dil
Eslem GÜLÜMSER
Eslem GÜLÜMSER
Görsel Sanatlar
Huriye Özge BİRGÜN
Huriye Özge BİRGÜN
Bilişim Teknolojileri
Selen İNAN
Selen İNAN
Drama - Dans
Özge ÖZALP
Özge ÖZALP
Reh. ve Psiko. Danışmanlık

Ortaokul

Ozan BOZKUŞ
Ozan BOZKUŞ
Ortaokul Müdürü
Gökçen GÜRKAN
Gökçen GÜRKAN
Fen Bilimleri
Elif GERVAN
Elif GERVAN
Fen Bilimleri
Yeşim ÇAKIR
Yeşim ÇAKIR
Sosyal Bil. - Tarih
Tuğçe PURÇEK
Tuğçe PURÇEK
Sosyal Bil. - Tarih
Sevda ÖVÜNBAY
Sevda ÖVÜNBAY
Yabancı Dil
Nuray USLU
Nuray USLU
Yabancı Dil
Bahar ADA
Bahar ADA
Psiko.Danışmanlık ve Rehb.
Selin AYGIN
Selin AYGIN
Fen Bilimleri
Tuğba ŞAHİNKAYA
Tuğba ŞAHİNKAYA
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
Begüm GÜROĞLU
Begüm GÜROĞLU
Yabancı Dil
Chintia M. C. RODRİGUES
Chintia M. C. RODRİGUES
Yabancı Dil Öğretmeni
Buse DEMİREL
Buse DEMİREL
Yabancı Dil
Damla BAŞARAN
Damla BAŞARAN
Beden Eğitimi

Ortaokul Branş

Soner ALTINTAŞ
Soner ALTINTAŞ
Bilgi Teknolojileri
Birant KIZAK
Birant KIZAK
Görsel Sanatlar
Elif AKASLAN
Elif AKASLAN
Beden Eğitimi

Anadolu Lisesi

Selda GÜVEN
Selda GÜVEN
Lise Müdürü

Anadolu Lisesi Branş

Gizem TOPYILDIZ
Gizem TOPYILDIZ
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Soner ALTINTAŞ
Soner ALTINTAŞ
Bilişim Teknolojileri
Birant KIZAK
Birant KIZAK
Görsel Sanatlar

İdari Kadromuz

Halkla İlişkiler

Ayşe NACAR
Ayşe NACAR
Halkla İlişkiler
Merve DEDEOĞLU
Merve DEDEOĞLU
Halkla İlişkiler
Mine TOPÇULAR
Mine TOPÇULAR
Halkla İlişkiler
Özge AKIŞ
Özge AKIŞ
Halkla İlişkiler
Serpil ULUDAĞ
Serpil ULUDAĞ
Halkla İlişkiler

Bilgi İşlem

Burak ÇAPRAZ
Burak ÇAPRAZ
Bilgi İşlem
Şahin CANDAN
Şahin CANDAN
Bilgi İşlem

Muhasebe

Güvenlik

Kat Görevlileri Kadromuz

Aynur ZİMER
Aynur ZİMER
Kat Görevlisi
Ebru PELİT
Ebru PELİT
Kat Görevlisi
Hatice KUZU
Hatice KUZU
Kat Görevlisi
Necla ÇORBACI
Necla ÇORBACI
Kat Görevlisi
Nesrin KABAK
Nesrin KABAK
Kat Görevlisi
Neşe SIRCAN
Neşe SIRCAN
Kat Görevlisi
Vakıfa YETİŞKİN
Vakıfa YETİŞKİN
Kat Görevlisi
Vasfiye YAVUZ
Vasfiye YAVUZ
Kat Görevlisi