Akım Koleji

Anadolu Lisesi Mezunları Gözünden Akım Koleji

MİNE YAMAN 2015-2016 Mezun Öğrenci Hacettepe Üniversitesi Kimya Mühendisliği

Akım Koleji bana hayatta en iyi öğretmeni karşılaştıran yerdi. Kimya öğretmeni sayın Remziye ATAKAN ile bu sayede tanıştık ve şuan çok severek okuduğum mesleğimi bile onun sayesinde seçtim. Böyle değerli hocayı ve daha nice iyi hocayı bünyesinde bulunduran bir okulu her zaman sevgiyle hatırlayacağım. Mezun olmaktan gurur duyduğum okul. Sizi özlüyorum.

İZEM OSMA 2016-2017 Mezun Öğrenci ODTÜ Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği

Akım Koleji; hayatımda daha yaşayacağım ve yasamakta olduğum olgunluğa geçiş basamaklarının ilk adımını sayesinde atmış olduğum eğitim yuvasıydı.

BETÜL GÖKÇE 2016-2017 Mezun Öğrenci Nişantaşı ÜniversitesiPsikoloji

Akım koleji var olduğumu ve değerli bir birey olduğumu hissettiğim yerdi. Dönüm noktalarımdan biri oldu gerçekten. Sosyal olarak da geliştiğimiz, etkinlikler yaptığımız bir okuldu benim için. İyi ki Akım Koleji!

DAMLA ŞİRİN 2015-2016 Mezun Öğrenci Ege Üniversitesi Hemşirelik

Çok sevdiğim değerli hocalarım üniversite sınavına hazırlandığımız zorlu süreçte hepimizin yanında oldular hiçbir hocamın desteğini asla unutamam. Sadece 1 yıl Akım Kolejinde okumama rağmen bende yeri çok ayrıdır. Sizi çok özlediğimi bilmenizi isterim ♥

MİNEL GÜNEŞ   2018-2019 Mezun Öğrenci  Gebze Teknik Üniversitesi  Kimya Mühendisliği

Akım Koleji’nde tanıştığım 1 sene içinde çok güzel anılar biriktirdiğim arkadaşlarım ve öğretmenlerim oldu. Sınav senesini yoğun ve tempolu bir şekilde geçirirken diğer taraftan da öğrenci motivasyonunu yükselten güzel ve eğlenceli etkinliklerle çok sevdiğim bir sene yaşadım.

ZEYNEP FIRAT ULUTAŞ 2018-2019 Mezun Öğrenci Trakya Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik

Hayatıma giren ve bundan sonra da hayatımda olacak olan dostlar edindiğim yer benim için akım koleji. Zorlu bir sınav senesi geçirirken bir yandan da yeri geldiğinde arkadaşlarımızla güldüğümüz, eğlendiğimiz bir ortamda olmamız bu süreci daha kolay atlatmamı sağladı. Hocalarımızın da bende yeri çok ayrı. Bize bu süreçte her türlü desteği sağladıkları için gerçekten haklarını ödeyemeyiz. Akım koleji hayatımda asla unutamayacağım güzel bir anım olarak kalacak.